Wypożyczalnie samochodów

Na przełomie ostatnich lat ta branża rozwinęła się u nas znacząco i przywędrowała oczywiście z krajów, które całe życie gonimy i, które  już prawie doganiamy. Sytuacje tak oczywiste a tak późno zrodziły potrzebę. Samochód się psuje, naprawa potrwa dłużej niż tydzień a nasze ubezpieczenie nie gwarantuje auta zastępczego, czy komunikacja jest w stanie załatwić sprawę na krótki czas? Zależy od tego gdzie mieszkamy i gdzie znajduje się miejsce naszej pracy. Innym razem udajemy się w podróż służbową samolotem z Krakowa do Gdańska, ponieważ zależy nam na czasie, poza tym opcja lotu jest zwyczajnie tańsza. Kiedy docieramy na miejsce wsiadamy w taksówkę, która zabiera nas do hotelu i co dalej? Czy pan taksówkarz od tego momentu niemal koczuje pod hotelem wiedząc że za chwilę będziemy się wybierać na kolejne spotkanie? Nie ten to inny, w każdym razie to załatwia sprawę.

Jak się okazuje już bardzo wielu z nas takie rozwiązanie nie odpowiada. Na wyjazdach lubimy być kreatywni i nie zależni a jeśli znamy i lubimy miasto oraz jego obrzeża to wolny czas  poświęcamy na relaks w ulubionych miejscach, dodatkowo warto wspomnieć że wielu kierowców zwyczajnie wypoczywa i odpręża się za kierownicą więc zamiast po trudnych rozmowach z klientem wypić drinka w hotelu wybiera się na przejażdżkę wygodnym samochodem. Dla niektórych to już chyba, taki nasz styl życia. Inni z kolei  stawiają na ekonomię a w tym przypadku prosty rachunek wskazuje na to że wypożyczenie samochodu jest tańsze niż przemieszczanie się taksówkami, dlatego firmy wręcz nakazują nam korzystać z tej opcji na wyjazdach służbowych.

Nie ma się czego bać, za to są dodatkowe korzyści.

Wypożyczalnie wymagają od nas posiadania prawa jazdy i podpisania prostej umowy, która nie obarcza nas ryzykiem nie wiadomo jakiej odpowiedzialności. Pełny pakiet ubezpieczenia gwarantuje, że w razie nie szczęśliwego zdarzenia szkody są pokrywane z ubezpieczenia. Przejrzałam oferty wielu firm i na przykład wypożyczalnia samochodów Car4Vip posiada umowę z dwudziestoma krótkimi punktami, które opisują na przykład taki oczywisty warunek że nie można palić tytoniu. Przed podpisaniem warunków z żadną z wypożyczalni nie będzie potrzebny prawnik, po prostu niczym nie ryzykujemy. Dużą zaletą niemal wszystkich wypożyczalni jest duży wybór samochodów spośród, których każdy wybierze zarówno coś czym jeździ na co dzień, jak i coś czym do tej pory nie miał okazji jeździć. Osobiście znam osobę, która w ten sposób fundowała sobie kilku dniowe jazdy próbne przed zakupem używanego samochodu aby zapoznać się  z cechami poszczególnych modeli, które wpadły mu w oko. Słyszałam również o blogerze, który wynajmuje luksusowe auta po to by przetestować i opisać je dla swoich czytelników.

Czy to dobre rozwiązanie?

Akcesoria do domu tani zakład pogrzebowy warszawa oponydriver katalog firm apartamenty hiszpania warszawa wola komornik wywóz gabarytów warszawa Worki Big Bag warszawa Wynajem zsypów budowlanych warszawa wynajem kontenerów warszawa przewoz materialow uslugi hds warszawa Porządkowanie terenów warszawa Likwidacja dzikich wysypisk warszawa Wywóz odpadów budowlanych Warszawa wywóz papy Warszawa obp adwokat-piotr baron-przeprowadzki.szczecin dom jednorodzinny projekt Kampanie Google ads Łódź badanie rynku domieszki i dodatki do betonu cicha klimatyzacja do mieszkania artykuły papiernicze online całoroczny dom nad jeziorem ferienhaus in polen direkt am see digital signage cleaning material manufacturer mopy groothandel maskers microfiber mopp bramy garażowe jelenia góra bramy garażowe Hörmann jelenia góra Serwis bram garażowych Hormann Jelenia Góra Bramy garażowe Jelenia Góra uprawa brokuła biura księgowe warszawa budowa narzędzi tłocznych rowerowa stacja naprawcza analiza jpk karta pobytu czasowego application for a work permit for a foreigner дазвол на працу для замежніка indywidualna ochrona słuchu zatyczki do uszu akcesoria do roweru klima mdv bardotka cena czynnika r32 akcesoria do samochodua białe podkolanówki złączki przewodów klimatyzacji klima przenośna Plakaty Producent drzwi ukrytych Brokuł burgery boulettes de boeuf meble do kuchni na wymiar warszawa meble kuchenne na wymiar warszawa meble łazienkowe na wymiar warszawa Szafy na wymiar warszawa naturalne suplementy witaminowe